STC Trading käsitööriistad

STC Tools on operatiivselt tegutsev ja usaldusväärne professionaalsete tööriistade importija. Nende valikusse kuuluvad paljud kvaliteetsed Euroopa tööriistamargid.

vaata kodulehte


logo_mandrexMandreX


X-FAKTORIGA KAUBAMÄRK

Asutatud Madalmaades 2009. aastal kui MandreX Hole Saw System, tarnivad nad oma klientidele alati parima kvaliteediga tooteid. Nad on pühendunud järjepidevalt oma toodete testimisele, disainimisele ja täiustamisele, et tagada kvaliteet ja maksimaalne tööiga. Nende jaoks on oluline säilitada oma standard maailma ühe juhtiva tootjana ja see on täpselt see, mida peaksite ettevõttelt nagu MadreX Hole Saw System ootama.

mandrex-kasitooriistad-2Tootearendus ja innovatsioon

Kõrge kvaliteet on nende südameasjaks ja nad töötavad pidevalt täiustuste ja innovatsioonide kallal. Pidev tootearendus ja pikad testimisetapid tähendavad seda, et nende tooted vastavad kõrgeimatele kvaliteedistandarditele. Innovatsioon ja kvaliteedimaine on selle brändi aluseks.

steinel_logoSteinel


TIPPKLASSI TEHNOLOOGIA TÄPSUSE JA KONTROLLI SAAVUTAMISEKS

STEINEL on üleilmne organisatsioon, mis on pühendunud kõrgtasemel tehnoloogia arendamisele soojuse kontrollitud suunamiseks. Kriitilise meelega professionaalid on üle maailma hakanud ootama kõrgeimal tasemel toimimist, usaldusväärsust ning väärtust, mida vaid valdkonna liider suudab pakkuda. Rohkem kui pool sajandit disaini, tootmise ja teenindamise kõrgeimate standardite järgimist on muutnud STEINELi nime kvaliteedi ja innovatsiooni sünonüümiks rohkem kui 80 riigis.

steinel-piltIDEEST PAIGALDUSENI

Liidriroll kuumutustööriistade tehnoloogias on STEINELit edasiviiv jõud. Lisaks disainile ja funktsionaalsusele tagab STEINELi toodete kvaliteedi 100%-line testimine. Mitte üksnes iga valmistoodet ei testita, vaid ka iga komponenti uuritakse korralikult enne lõplikku kokkupanekut. Väljaspool tehast on STEINEL pühendunud parima klienditeeninduse ja tehnilise toe pakkumisele, et luua tõeline partnerlus professionaalidega.

novus_logoNovus


USALDUSVÄÄRSUS JA INNOVAATILINE DISAIN

Kaubamärk NOVUS võlgneb oma laia tuntuse ennekõike vaieldamatult kontorisüsteemide ja kinnitustööriistade jaoks täiuslike tehnoloogiate arendamisele alates ettevõtte asutamisest 1949. aastal. Usaldusväärsus ja innovaatiline disain on praegusel ajal laia valiku kaasaegsete toodete sünonüümiks – need on tooted, mis on mõeldud muutma kontoritööd ökonoomsemaks ja lihtsamaks, aga ka professionaalsed kinnitustööriistad nii töömeestele kui ka harrastusmeisterdajatele. Spetsialistina on Novus teie kõrgeid kvaliteedistandardeid tagavate rafineeritud toodete garantii.

novus_pilt

gloria_logoGloria


KVALITEET, KÄSITSEMISVIIS JA DISAIN

GLORIA Haus- und Garten-geraete GmbH tooteid iseloomustavad kvaliteet, käsitsemisviis ja disain. Ettevõte on viimase 70 aasta jooksul toetunud järjepidevalt innovaatilistele tehnoloogiatele ja rakendab neid kõrge kvaliteediga toodetes. Tooteportfelli kuuluvad pihustid alates kodustest ja aiapihustitest kuni tööstuslikuks kasutuseks mõeldud suure jõudlusega pihustiteni ning valik aiahooldustooteid.

gloria_pilt

KÕRGKVALITEETSETE PIHUSTITE VÄLJATÖÖTAMINE

Ettevõttel on olemas vastav põhjalik oskusteave kõrgkvaliteetsete pihustite arendamiseks. Logistika-, tootmis-, arendus- ja haldusosakond asuvad peakorteris Witten-Herbedes ning tellimuste menetlemise, müügi- ja turundusosakond Neu-Ulmi harukontoris.

Tööriistad
Tööriistad
Ehitusmaterjalid
Ehitusmaterjalid
Tõstevahendid
Ehituskeemia
Käsitööriistad