Schmid Schrauben kinnitusvahendid


Kruvid ja kinnitusvahendid professionaalidele

Enam kui 175-aastase kogemusega Schmid Schrauben Hainfeld on üks Euroopa juhtiv kruvide tootmise ja kinnitustehnoloogiaga tegelev ettevõte. Schmid Schrauben on pikka aega olnud kinnitus- ja paigaldustehnoloogia valdkonnas kursiseadja rollis ning tunneb end selles mugavalt. Tänapäeval etendavad nad seda rolli Austria juhtiva kruvitootjana.

Schmid Schrauben on valdkonna ohjasid enda käes hoidnud alates 2008. aastast, mil ettevõte soetas endale uue tehnika, sealhulgas viieteljelised treimis-freesimissüsteemid ja treimissüsteemid, ning laiendas ja uuendas oma logistikakeskust enam kui 6000 kaubaaluste hoiukohaga, et tooted jõuaksid klientideni veelgi kiiremini ja veelgi tõhusamalt.

Vaadake lähemalt Schmid Schrauben veebisaidilt.

RAPID®

RAPID®-i sarjast leiate laia valiku tippkvaliteediga tooteid erinevatele rakendusaladele. RAPID® on Schmid Schraubeni esmaklassiliste toodete sari. Selles on ühendatud uuenduslik tehnoloogia ja suurepärane tehniline toimivus.

  • RAPID® 2000 kruvidel on suurim võimalik väljatõmbekindlus, isegi väikese, alates 3 mm läbimõõdu puhul, ning nendega säästate paigaldamisel ka aega ja energiat.
  • RAPID® Komprexi kruvid on kõrgelt hinnatud tänu oma suurele väljatõmbekindlusele ning kruvimishõlpsusele, mis tagab kiire ja energiat säästva paigalduse. Need on saadaval suurustes alates 8 x 80 kuni 10 x 500 mm.
  • RAPID® SuperSenkFixi kruvid on erilised oma uuendusliku peakuju poolest. Neil on hea väljatõmbekindlus ja need tagavad „puhta“ paigalduse, välistades lõhenemise ja pragunemise. Need on saadaval suurustes 6 x 80 kuni 10 x 400 mm.
  • RAPID® Duali kruvid on DIN 571 kruvide esmaklassilised asendajad ja pakuvad olulisi eeliseid. Need on saadaval suurustes alates 8 x 50 kuni 12 x 400 mm.
  • RAPID® Top-2-Roofi kruvidel on optimaalne kuju katuseisolatsiooni paigaldamiseks. RAPID® Top-2-Roofi kruvid on saadaval läbimõõtudega 8 x 240 kuni 8 x 450 mm.
  • RAPID® Hardwood on esimene lehtpuupuidule mõeldud kruvi, mis ei nõua eelpuurimist. See on saadaval suurustes Ø 8 x 120 mm, Ø 8 x 160 mm, Ø 8 x 200 mm ja Ø 8 x 240 mm.
  • RAPID® T-Con pakub parimat kvaliteeti puit-betoon-komposiitsüsteemidele. Kvaliteetne RedWini pinnakate on vaieldamatult suurepärane lahendus puidu ja betooni kombineerimiseks. RAPID® T-Con on saadaval läbimõõtudega 8 x 155 ja 8 x 205 mm.
  • RAPID® Fullthreadi kruvid on meie täiskeermega kruvide valiku kvaliteetseimad esindajad ning on saadaval nii silindriliste kui ka peitpeadega. RAPID® Fullthread on tellitav läbimõõduga 8 x 120 kuni 12 x 1000 mm.
  • RAPID® T-Lift toimib transpordisüsteemina, näiteks monteeritavate katuse-, seina- või laeelementide, ristkihtpuidu või täispuitpaneelide teisaldamiseks. Süsteem koosneb RAPID® T-Lifti kruvist ja RAPID® T-Lifti tõsteseadisest. RAPID® T-Lifti kruvid on saadaval läbimõõtudega 12 x 120/100 mm ning 12 x 160/144 mm.

Schmid Schrauben kruvid ja kinnitusvahendid

Stardrive GPR®

Suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe: Schmid Schrauben Hainfeldi klassikaline puidukruvi.

StarDrive GPR® on Schmid Schraubeni klassikaline erisuguste osaliselt keermestatud kruvide tootesari. Kruvid on saadaval nii kollaste tsingitud kui ka roostevabast terasest pindadega. StarDrive GPR®-i sarja kruve iseloomustab kiire kinnitus ja väike paigaldamiseks vajalik pöördemoment. StarDrive GPR®-i kruvid on saadaval läbimõõtudega 4 x 30 kuni 10 x 400 mm. Roostevaba teras: Ø 8 x 120 ja 8 x 160 mm.

Tööriistad
Tööriistad
Ehitusmaterjalid
Ehitusmaterjalid
Tõstevahendid
Ehituskeemia
Käsitööriistad